Вернуться   МУЗПРОСВЕТ > ОСНОВНОЙ РАЗДЕЛ > Отчёты

Важная информация

Отчёты Репортажи с различных культурных мероприятий

Опции темы Опции просмотра
Старый 29.02.2008, 13:10  
[23.02.2008] Diary of Dreams, Київ, клуб Sky Hall

Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC_2384.JPG
Просмотров: 336
Размер:	217.5 Кб
ID:	8355  Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC_2676.JPG
Просмотров: 297
Размер:	288.6 Кб
ID:	8356  

Elenran Elenran вне форума 29.02.2008, 13:10

Diary of Dreams, Київ, 23.02.2008

Перш за все хочу подякувати організаторам (УГП) за цей концерт - все досі свіже в пам"яті, наче тільки вийшов з залу :)

Дійство відбувалось в Sky Hall, що розташований у центрі сімейного дозвілля "Дивосвіт". По правді, мене спершу лякало таке сусідство, бо одразу уявлялись апокаліптична картина - натовп готів , а довкола тусять дітки з родинами... Але на ділі все будо краще, ніж моя уява () то змалювала - окремий вхід, і майже повна ізольованість від ігрових залів.

Ще трохи про сам клуб Скай Холл - зал трохи менший, ніж в Перемозі на минулорічному концерті Дайрі, і весь завішаний сердечками з повітряних кульок та янголятками - мабуть забули познімати після дня св. Валентина :)
Звук (як на мій погляд) був нормально налаштований, сторонніх домішок я не чув.

Трохи по організації дійства - замість заявленої ціни за квиток у 100 грн. клуб заправив 120 . Сам квиток - звичайний касовий чек з написом "Рок-концерт" та вказанням ціни, чеки на вході відбирали, і натомість давали браслет-липучку на руку (з персональним номером). Кренкі.
Прес конференція - то тема окрема і малоцікава широкому загалу, але не можу промовчати. В намічений час - 17.30 - її не було, наче через неготовність групи. ОК, пообіцяли зробити о 9й (після концерту). Але і тут всі надії на "поспілкуватись з групою" провалились - одразу по закінченні концерту спіробітники "Дивосвіту" почали доволі грубо всіх виганяти з приміщення, навіть акредитовану пресу. Те, що ми чекаємо на пресконф, на них не діяло. Абсолютно випадково виявилось, що поки ми "розмовляли" з охороною, група вийшла у вже напівпорожній зал, де були одразу ж оточені фанатками , що активно фоткались з музикантами. Просочитись крізь це було практично неможливо . До честі організаторів, тут варто додати, що можливість поспілкуватись з групою все ж з"явилась - Дайрі у повному складі поїхали на афтерпаті , незважаючи на скоре відправлення їх потяга на Москву.

Тепер, нарешті, переходимо до основної частини - власне, перебіг концерту.

На розігріві були одесити ГрейСкейл, яких я майже не чув до цього, на свій сором. Група приїхала втрьох - вокал, клавіші, та ноутбук. Не можу сказати нічого поганого про їх звучання чи музику - "прогріли" зал вони саме до потрібної кондиції :)

Під час їх виступу народ поступово стікався від столиків під сцену, і на момент виходу Дайрі, там було вже доволі тісно :)

І от, на сцені з"являються Вони - Diary of Dreams , і понеслась :) Ліс рук, верещання фанаток, крики "Йєєєєєєууууууаааааа!!!", і все таке
Біля сцени не було загорожі, тож інтеракція групи з залом була повною - ручкання, підспіви, розмови - було видно, що група кайфує від близкості з залом. До речі, що сподобалось - публіка вела себе адекватно, і не нахабніла - ніхто не ліз на сцену, не смикав музикантів за ноги, як того можна було б чекати при такій близкості до групи.
Перше ручкання з залом вийшло доволі несподівано - Хейтс після одної з пісень каже до одного з фанів - "кайне мікрофонен записірен, дас копірайтен бла-бла-бла", при цьому стоїть на краю сцени, і показує на мікрофон в його (фана) руці. Народ не зрозумів, і у щасті вскинув руки у вітанні та бажанні поручкатись
Зі словами "Hi, there :)" Хейтс потиснув кілька рук, та продовжив програму.

Коли всім залом співали Amok, відчувалось повна єдність та розуміння між групою та залом, важко описати словами...
З-поміж пісень, що розвучали в той день, були The Curse; False Affection, False Creations; Menchfiend; Butterfly: Dance; O'Brother Sleep; Traum Tanzer; Panik; Soul Stripper; Giftraum...
Група двічи виходила на біс , і улюблені пісні лунали знову..

Ще раз повторюсь, загальне враження від концерту залишилось ДУЖЕ позитивне, навіть не зважаючи на організаційні недоліки.

І наостанок, Дайрі подякували за теплий прийом, гарне сприйняття концерту, зазначивши, що їм дуже приємно грати для такої чудової публіки, і пообіцявши повернутись ще, остаточно залишили сцену.

(Чекайте на фото сьогодні ближче до ночі)
..Кошмарный сон Фрейда - фаллос Мёбиуса (с) 2:5036/51.10

Последний раз редактировалось Elenran; 03.03.2008 в 01:42.
????????/?????? (3)

Закладки

Метки
diary of dreams

Опции темы
Опции просмотра