Вернуться   МУЗПРОСВЕТ > ОСНОВНОЙ РАЗДЕЛ > Музыкальные обзоры

Важная информация

Музыкальные обзоры Рецензии на продукты музыкального творчества

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 13.06.2006, 14:38  
OLD FASHION KNIFE FIGHT © 2005 : AS IF THEY HAVE SOME SORT OF PRIMITIVE MACHINE...

Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: front.jpg
Просмотров: 46
Размер:	33.4 Кб
ID:	327  

Володимир Кузнєцов Володимир Кузнєцов вне форума 13.06.2006, 14:38

OLD FASHION KNIFE FIGHT © 2005 : AS IF THEY HAVE SOME SORT OF PRIMITIVE MACHINE FOR TURNING HUMANS INTO CORPSES

Жанр: techno-death / grind-core

Зустрічайте! До нас прибула стара подруга кожного оперу – побутова бійка з використанням холодної зброї! Тяжкі тілесні ушкодження, вбивство у стані алкогольного сп’яніння, розбійні напади, злісне хуліганство – усе у одному флаконі, добре запаковане, та вже очікуюче свого споживача.
Відверто кажучи, власне мене заінтригувала назва. Усім нам добре знайома вишукана тематика класичних дез та грайнд команд – усякі там записки патологоанатома-маніяка, мемуари підгнилого мерця, та сексуальні фантазії некро-педо-зоо...список можна продовжувати...филів. Дуже добре знайома. Тому згадування чогось, що взагалі можна собі уявити, виглядає досить незвично. Чомусь я очікував деякого схрещування з вульгарним кабаком... Помилився.
П’ять пісень на дев’ять хвилин. Неначе Злий, як давно негодований дворовий собака, альбом без зайвих попереджень кидається на слухача, повисаючи на вухах бульдожою хваткою. Звільнитись можна тільки пристреливши скажену тварюку, а потім за допомогою сталевого дроту довго та з болем розжимати щелепи. А песик, як йому і належить, худий, брудний та неохайний, його й руками торкатися огидно!
До вашої уваги представлена несамовита суміш грайнд-агрессії, технічного метал виконання та гострих та не передбачуваних кор-ритмів. Що воно таке, при першому прослухуванні зрозуміти взагалі неможливо. Збивають з пантелику незвично відстроєні гітари – такий звук я востаннє чув у альбомах треш-команд середини 80-х. Але виконання – безсумнівно дез. Навіть техно-дез. Досить складно та незвично, особливо враховуючи велику кількість різноманітних корових елементів. Вокаліст також класти хотів на усілякі там гроули та техніку тезового співу взагалі. Від його несамовитого волання закладає вуха з перших тактів. Мінлива, дещо хаотична манера виконання якнайкраще підкреслює загальну агресивність альбому. У живому виконанні така музика просто приречена роздирати зал на дрібні шматки... але це у живому виконанні.
Якість же запису відверто кажучи, не радує. Може то такий особливий фірмовий стиль, але мені він не подобається. Це вже було, і було вже досить давно. Не знаю, яка студія записувала цей альбом, досить можливо що хлопці робили це самотужки... У цьому випадку є шанс, що уклавши контракт з якимось лейблом вони випустять щось більш професійне у плані звуку. А поки що він дуже псує загальне враження. Попри технічну різноманітність, із-за такої відстрочки музика дуже нагадує перший альбом morbid Angel та демозаписи Cannibal Corpse. Ще один недолік, як на мене, це спроба команди намішати усього і побільше. Деякі речі дуже погано змішуються одна з одною – особливо грайнд-кор та техно-дез. Виконання безумовно досить технічне, але дуже нечітке та брудне. Можливо це так і замислювалося, але від цього складається таке враження, що музиканти відкусили більш, ніж у змозі проковтнути. До того ж, їм дуже не вистачає як найменш бас гітариста.
Попри свої невеличкі розміри альбом містить багато цікавих ідей, має свою досить оригінальну атмосферу і добрячий запас вибухової енергетики. Хлопцям ще є чому вчитися, і, будемо сподіватися, у наступному альбомі відшліфують свої взагалі-то дрібні недоліки. Мій висновок такий – команду варто послухати, але навряд чи вона по-справжньому сподобається кому-небудь
Дещо про команду можна знайти на www.myspace.com/oldfashionknifefight

Оцінка якості: 5/10

Трек Ліст:
1 – Victim: Jane Doe
2 – Dopers and dreamers
3 – A song for the weak
4 – Words with meanings
5 – A tragic melody

Склад:
kris // guitar
? // drums (і щоб це значило?)
craig // vocals